Praca w centrum

Specjalista ds. sprzedaży

Centrum Języków Romańskich poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów;
  • Aktywna sprzedaż usług;
  • Sporządzanie ofert, kosztorysów, negocjowanie umów oraz obsługa sprzedażowa klientów;
  • Budowanie bazy klientów i utrzymywanie relacji biznesowej;
  • Sporządzanie raportów sprzedaży;
  • Raportowanie działań handlowych;
  • Analiza rynku i działań konkurencji.

Wymagania:

  • Znajomość technik sprzedaży;
  • Dobra znajomość rynku;
  • Łatwość posługiwania się słowem ustnym i pisanym;
  • Biegła znajomość pakietu MS Office;
  • Znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem;
  • Dyspozycyjność;
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole;
  • Łatwość nawiązywania kontaktów;
  • Kreatywność i umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Samodzielność, rzetelność oraz sumienność;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w rzetelnej firmie z doświadczeniem i szerokim zakresem usług;
  • Szeroki zakres kontaktów;
  • Motywacyjny system wynagradzania;
  • Możliwość osobistego rozwoju.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres: centrum@jezykiromanskie.com.pl
z hasłem „SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY” w temacie wiadomości.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych
osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia
27.08.1997 r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Centrum Języków Romańskich podejmie współpracę z lektorami i osobami, które swoją wiedzą i pasją chcą podzielić się z innymi.
Oferta skierowana jest do lektorów języka: włoskiego, francuskiego, hiszpańskiego, portugalskiego oraz osób prowadzących zajęcia: teatralne, taneczne, plastyczne, sportowe itp.
Centrum Języków Romańskich podejmie współpracę z osobami zainteresowanymi WOLONTARIATEM w ramach organizowanych Festiwali i innych przedsięwzięć. Warunki współpracy zostaną omówione podczas spotkania w ustalonym terminie.

Wszystkich zainteresowanych podjęciem współpracy z Naszym Centrum prosimy o przesłanie wypełnionego Profilu lektora oraz dokumentów aplikacyjnych na adres centrum@jezykiromanskie.com.pl
Zapraszamy do współpracy!