Kurs języka francuskiego

W naszej  ofercie kursów języka francuskiego w Centrum Języków Romańskich Łódź uwzględniliśmy potrzeby każdego słuchacza. Dzięki temu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Oferujemy kursy przeznaczone dla wszystkich grup wiekowych: dzieci, młodzieży, dorosłych, a także seniorów.


 Tematyka i charakter kursów dostosowane są do potrzeb i oczekiwań Naszych Klientów – do wyboru proponujemy kursy ogólne, specjalistyczne, przygotowujące do międzynarodowych egzaminów językowych, kursy w formie konwersacji, pozwalające na szlifowanie praktycznej umiejętności posługiwania się żywym językiem. Licealistom zaś proponujemy specjalne kursy przygotowujące do matury.


Miejsce odbywania kursu zależy od samego słuchacza. Wśród możliwości wyboru znajdują się kursy stacjonarne, kursy hybrydowe, pozwalające również na naukę przez Internet (za pomocą platformy e-learningowej umożliwiającej uczestniczenie w videolekcjach), kursy wyjazdowe, odbywające się zagranicą – w rodzimym kraju danego języka. Firmom zaś dajemy możliwość przeprowadzania kursów w ich siedzibach.

Kursy specjalistyczne

Według danych statystycznych, język francuski jest drugim w kolejności wymaganym przez pracodawców językiem – zaraz po angielskim. W związku z tym wychodzimy naprzeciw potrzebom pracodawców i pracowników, oferując kursy specjalistyczne

Ekonomia

Francuski w księgowości i finansach, Wszystko o umowach w języku francuskim, Francuski język handlowy, Korespondencja biznesowa po francusku, Komunikacja przez telefon w języku francuskim, Sprzedaż w języku francuskim,

Prawo

Francuski dla prawników

Medycyna

Francuski dla lekarzy i personelu medycznego