Partnerzy

SZKOLENIA ŁÓDŹ jest łódzka firmą szkoleniowo-doradczą świadczącą usługi dla klientów instytucjonalnych oraz indywidualnych. Firma zarejestrowana w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy pod nr 2.10/00061/2010, członek Polskiej Izby Firm Szkoleniowych, posiadacz certyfikatu Rzetelna Firma, akredytowany ośrodek egzaminacyjny ETS.

Zakres usług świadczonych przez firmę obejmuje doradztwo, którego celem jest wspieranie rozwoju firm oraz organizację szkoleń o szerokim spektrum tematycznym, m.in. w zakresie sprzedaży, kontaktów z klientem, organizacji pracy biura, przedsiębiorczości, finansów i giełdy, prawa, zarządzania, umiejętności menedżerskich oraz interpersonalnych, bezpieczeństwa i higieny pracy i wiele innych. Firma realizuje ponadto tzw. szkolenia na życzenie, które są indywidualnie dostosowane do zapotrzebowania klienta.

Szkolenia Łódź organizuje także kursy, między innymi kurs maklerski, który jest adresowany do osób pragnących zdobyć licencję maklera Giełdy Papierów Wartościowych oraz kursy języków obcych przygotowujące do uznawanych na całym świecie międzynarodowych certyfikatów językowych w zakresie języka angielskiego: TOEIC®, TOEIC Bridge TM.

Firma SZKOLENIA ŁÓDŹ jest ośrodkiem egzaminacyjnym ETS (Educational Testing Service), największej organizacji testującej na świecie, lidera w tworzeniu obiektywnych i rzetelnych certyfikatów językowych i narzędzi wspomagających naukę języków obcych. ETS to największa, niezależna organizacja non-profit, zajmująca się badaniami w dziedzinie edukacji i tworzeniem systemów oceny.