Kurs języka rumuńskiego

W naszej bogatej ofercie kursów języka rumuńskiego w Centrum Języków Romańskich Łódź uwzględniliśmy potrzeby każdego słuchacza. Dzięki temu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Oferujemy kursy przeznaczone dla wszystkich grup wiekowych: dzieci, młodzieży, dorosłych, a także seniorów.

Również tematyka i charakter kursów dostosowane są do potrzeb i oczekiwań Naszych Klientów – do wyboru proponujemy kursy ogólne, specjalistyczne, przygotowujące do międzynarodowych egzaminów językowych, kursy w formie konwersacji, pozwalające na szlifowanie praktycznej umiejętności posługiwania się żywym językiem. Licealistom zaś proponujemy specjalne kursy przygotowujące do matury.

Miejsce odbywania kursu zależy od samego słuchacza. Wśród możliwości wyboru znajdują się kursy stacjonarne, kursy hybrydowe, pozwalające również na naukę przez Internet (za pomocą platformy e-learningowej umożliwiającej uczestniczenie w videolekcjach), kursy wyjazdowe, odbywające się zagranicą – w rodzimym kraju danego języka. Firmom zaś dajemy możliwość przeprowadzania kursów w ich siedzibach.


CERTYFIKATY Z JĘZYKA RUMUŃSKIEGO

Centrum Języków Romańskich przygotowuje swych słuchaczy do różnego rodzaju egzaminów poświadczających znajomość języka rumuńskiego, które są honorowane na terenie całej Unii Europejskiej, w tym do egzaminu TELC. CJR jest licencjonowanym Centrum Egzaminacyjnym TELC, dlatego wszystkie egzaminy TELC przeprowadzane są na miejscu.

 

Centrum Języków Romańskich przygotowuje również swych słuchaczy do takich egzaminów państwowych z języka rumuńskiego jak:
  • Certyfikatu określenia biegłości językowej Uniwersytetu Warszawskiego
  • Egzaminu państwowego zgodnie z wymaganiami Romanian Language Institute