Egzaminy TELC – SESJA LETNIA 2016

Szanowni słuchacze, serdecznie informujemy, iż najbliższa sesja egzaminacyjna
egzaminu TELC odbędzie się 10.07.2016 r. o godz. 9:00.
Wszystkie osoby zainteresowane zdawaniem egzaminu prosimy o kontakt
telefoniczny: 609-831-618 bądź mailowy: centrum@jezykiromanskie.com.pl
Zgłoszenia przyjmujemy do 4 czerwca 2016 r.

Egzaminy TELC – SESJA ZIMOWA 2018

Szanowni słuchacze, serdecznie informujemy, iż najbliższa sesja egzaminacyjna
egzaminu TELC odbędzie się 25.02.2018 r. o godz. 9:00.
Wszystkie osoby zainteresowane zdawaniem egzaminu prosimy o kontakt
telefoniczny: 609-831-618 bądź mailowy: centrum@jezykiromanskie.com.pl.
Zgłoszenia przyjmujemy do 22 stycznia 2018 r.

EGZAMINY TELC - Sesja zimowa

Miło nam poinformować, iż pojawiły się nowe Egzaminy TELC:
- dla uczniów szkół podstawowych - TELC JUNIOR
- dla uczniów szkół gimnazjalnych - TELC SZKOŁA

oraz Egzaminy specjalistyczne z zakresu:
- medycyny
- ekonomii.

Zapraszamy do zapisów!

Najbliższa sesja egzaminacyjna odbędzie się 12.01.2014 roku!

Zgłoszenia przyjmujemy do 30 listopada 2013 roku!

CERTYFIKATY

CENTRUM JĘZYKÓW ROMAŃSKICH jest licencjonowanym Centrum Egzaminacyjnym TELC Przeprowadzamy egzaminy ze wszystkich języków romańskich, na wszystkich istniejących poziomach. Zaświadczenie TELC o jakości.Charakterystyka certyfikatów TOEIC oraz TOEIC BRIDGE

Spośród wielu certyfikatów językowych w zakresie języka angielskiego certyfikaty firmowane przez Educational Testing Services (ETS) wyróżniają się kilkoma cechami na które należy zwrócić uwagę. Do głównych atutów certyfikatów ETS należą: Czas oczekiwania na wyniki waha się od 10 do 15 dni roboczych. Wyniki przesyłane są do ośrodka przy użyciu poczty elektronicznej, natomiast certyfikaty pocztą kurierską.

KORZYŚCI Z OTRZYMANIA CERTYFIKATU JĘZYKOWEGO


CERTYFIKATY

TOEIC®, (Test of English for International Communication)

Certyfikat TOEIC został stworzony w odpowiedzi na zapotrzebowanie świata biznesu na rzetelny i obiektywny test znajomości języka angielskiego w kontekście pracy w międzynarodowym środowisku. TOEIC® jest zatem egzaminem skupionym na testowaniu biegłości posługiwania się językiem w biurze, podczas spotkań, negocjacji czy podróży służbowych. Rocznie, do egzaminu podchodzi ponad 4 500 000 kandydatów na całym świecie. Uznawany przez ponad 8000 firm, korporacji i organizacji, egzamin TOEIC® jest egzaminem sprawdzającym znajomość języka angielskiego w środowisku biznesowym. Egzamin ten jest przeznaczony dla osób, dla których język angielski nie jest językiem ojczystym, zapewnia precyzyjny pomiar umiejętności językowych, w zakresie rozumienia ze słuchu, czytania oraz gramatyki.

TOEIC® jest obecnie najbardziej popularnym egzaminem na świecie, wybieranym przez menedżerów ds. zarządzania zasobami ludzkimi, specjalistów ds. rekrutacji, uczelnie państwowe oraz prywatne, administrację państwową oraz klientów indywidualnych.

Egzamin ma format testu wyboru. Zdający wypełniają kartę odpowiedzi, zaznaczając jedną z sugerowanych odpowiedzi A, B lub C lub A, B, C lub D. Karta odpowiedzi jest następnie przetwarzana przez komputer, który generuje wynik testu na skali punktowej 10-990 punktów.
Egzamin TOEIC trwa 2 godziny i składa się z 200 pytań, podzielonych na dwie części: Cała sesja egzaminacyjna trwa około 2,5 godziny.

TOEIC Bridge TM

Certyfikat TOEIC Bridge jest „młodszym bratem" certyfikatu TOEIC i stanowi idealne narzędzie do monitorowania postępów na początku nauki i przygotowania do ‘prawdziwego' TOEIC. Egzamin ma format testu wyboru. Zdający wypełniają kartę odpowiedzi, zaznaczając jedną z sugerowanych odpowiedzi A, B lub C lub A, B, C lub D. Karta odpowiedzi jest następnie przetwarzana przez komputer, który generuje wynik testu na skali punktowej 20-180 punktów.

Obejmuje poziomy od A1 do B1 według skali Rady Europy (CEF), jest zatem certyfikatem testującym znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym i podstawowym plus. TOEIC Bridge jest certyfikatem na poziomie podstawowym, zatem jego czas trwania jest jednym z najkrótszych a struktura bardzo prosta. Formuła egzaminu zorientowana jest na umiejętności praktyczne w zakresie rozumienia tekstu pisanego oraz rozumienia ze słuchu. Czas trwania - wynosi 1 godzinę.
Click here to show the popup
X

Add any HTML content
inside the popup box!