PRACA W CENTRUM

Specjalista ds. sprzedaży

Centrum Języków Romańskich poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

Wymagania:

Oferujemy:

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres: centrum@jezykiromanskie.com.pl
z hasłem "SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY" w temacie wiadomości.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych
osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia
27.08.1997 r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Centrum Języków Romańskich podejmie współpracę z lektorami i osobami, które swoją wiedzą i pasją chcą podzielić się z innymi.
Oferta skierowana jest do lektorów języka: włoskiego, francuskiego, hiszpańskiego, portugalskiego oraz osób prowadzących zajęcia: teatralne, taneczne, plastyczne, sportowe itp.
Centrum Języków Romańskich podejmie współpracę z osobami zainteresowanymi WOLONTARIATEM w ramach organizowanych Festiwali i innych przedsięwzięć. Warunki współpracy zostaną omówione podczas spotkania w ustalonym terminie.

Wszystkich zainteresowanych podjęciem współpracy z Naszym Centrum prosimy o przesłanie wypełnionego Profilu lektora oraz dokumentów aplikacyjnych na adres centrum@jezykiromanskie.com.pl
Zapraszamy do współpracy!

Pobierz