KURSY JĘZYKA WŁOSKIEGO


W naszej bogatej ofercie kursów języka włoskiego w Centrum Języków Romańskich Łódź uwzględniliśmy potrzeby każdego słuchacza. Dzięki temu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Oferujemy kursy przeznaczone dla wszystkich grup wiekowych: dzieci, młodzieży, dorosłych, a także seniorów.

Również tematyka i charakter kursów dostosowane są do potrzeb i oczekiwań Naszych Klientów – do wyboru proponujemy kursy ogólne, specjalistyczne, przygotowujące do międzynarodowych egzaminów językowych, kursy w formie konwersacji, pozwalające na szlifowanie praktycznej umiejętności posługiwania się żywym językiem. Licealistom zaś proponujemy specjalne kursy przygotowujące do matury.

Miejsce odbywania kursu zależy od samego słuchacza. Wśród możliwości wyboru znajdują się kursy stacjonarne, kursy hybrydowe, pozwalające również na naukę przez Internet (za pomocą platformy e-learningowej umożliwiającej uczestniczenie w videolekcjach), kursy wyjazdowe, odbywające się zagranicą – w rodzimym kraju danego języka. Firmom zaś dajemy możliwość przeprowadzania kursów w ich siedzibach.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kursów!


więcej

KURSY DWUJĘZYCZNE

Tym, co wyróżnia Centrum Języków Romańskich spośród innych szkół językowych, są kursy dwujęzyczne, które prowadzone są w jednym z języków romańskich lub w języku angielskim. Jesteśmy jedyną szkołą stosującą to unikatowe rozwiązanie. Dzięki temu Nasi Słuchacze nie tylko mogą doskonalić znajomość jednego języka, ale i uczyć się drugiego.
więcej


WARSZTATY FONETYCZNE

Centrum Języków Romańskich prowadzi także innowacyjne Warsztaty Fonetyczne, których celem jest nauczenie od podstaw fonetyki języków romańskich, a w przypadku osób znających już język - jej poprawę. Warsztaty przeprowadzane są w profesjonalnym Laboratorium Językowym wyposażonym w nowoczesny sprzęt elektroniczny, dzięki któremu słuchacz może doskonalić wymowę, odsłuchiwać nagrania własnych wypowiedzi i analizować je. Możliwość odsłuchu własnych wypowiedzi pozwala na wychwytywanie błędów i ich poprawę. W Polsce podobne laboratoria spotkać można tylko na niektórych uczelniach wyższych.
więcej


KURSY DLA STUDENTÓW WYJEŻDŻAJĄCYCH NA WYMIANĘ ZAGRANICZNĄ W RAMACH PROGRAMU "ERASMUS"

Dla wszystkich studentów wyjeżdżających na wymianę zagraniczną w ramach programu "Erasmus" przygotowaliśmy bogatą ofertę kursów przygotowujących do tej przygody życia. Kursy uwzględniają potrzeby leksykalne słuchaczy, związane z kierunkami, jakie będą studiować. Aby dopełnić całość, nie zabraknie również informacji kulturowo-cywilizacyjnych na temat kraju przeznaczenia.
więcej


KURSY SPECJALISTYCZNE

... Dlatego też wychodzimy naprzeciw potrzebom pracodawców i pracowników, oferując językowe kursy specjalistyczne:

EKONOMIA
  • Włoski w księgowości i finansach 
  • Wszystko o umowach w języku włoskim
  • Włoski język handlowy
  • Korespondencja biznesowa po włosku
  • Komunikacja przez telefon w języku włoskim
  • Sprzedaż w języku włoskim

PRAWO
  • Włoski dla prawników - prowadzony przez włoskiego prawnika!

MEDYCYNA
  • Włoski dla lekarzy i personelu medycznego
więcej


KURSY WYJAZDOWE JĘZYKA WŁOSKIEGO


Naszym słuchaczom oferujemy również kursy wyjazdowe z języka włoskiego, które Centrum Języków Romańskich jako Przedstawiciel Szkoły Leonardo da Vinci na terenie Polski, przy współpracy ze szkołami we Florencji i Sienie, oferuje swoim słuchaczom kursy wyjazdowe odbywające się w jednym (wybranym) z pczterech pięknych miast - Rzymie, Florencji, Mediolanie lub Sienie. Kurs we Włoszech, Poza praktyczną nauką języka, pozwoli zbliżyć się Państwu do kultury Włoch.
więcej

CERTYFIKATY Z JĘZYKA WŁOSKIEGO


Centrum Języków Romańskich przygotowuje swych słuchaczy do różnego rodzaju egzaminów poświadczających znajomość języka francuskiego, które są honorowane na terenie całej Unii Europejskiej, w tym do egzaminu TELC. CJR jest licencjonowanym Centrum Egzaminacyjnym TELC, dlatego wszystkie egzaminy TELC przeprowadzane są na miejscu.

Centrum Języków Romańskich przygotowuje również swych słuchaczy do takich egzaminów państwowych z języka włoskiego jak:
  • CELI - Certificazione della Conoscenza della Lingua Italiana
  • CILS - Certificazione di Italiano come Lingua Straniera
więcejClick here to show the popup
X

Add any HTML content
inside the popup box!