KURSY JĘZYKA FRANCUSKIEGO


W naszej bogatej ofercie kursów języka francuskiego w Centrum Języków Romańskich Łódź uwzględniliśmy potrzeby każdego słuchacza. Dzięki temu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Oferujemy kursy przeznaczone dla wszystkich grup wiekowych: dzieci, młodzieży, dorosłych, a także seniorów.

Również tematyka i charakter kursów dostosowane są do potrzeb i oczekiwań Naszych Klientów – do wyboru proponujemy kursy ogólne, specjalistyczne, przygotowujące do międzynarodowych egzaminów językowych, kursy w formie konwersacji, pozwalające na szlifowanie praktycznej umiejętności posługiwania się żywym językiem. Licealistom zaś proponujemy specjalne kursy przygotowujące do matury.

Miejsce odbywania kursu zależy od samego słuchacza. Wśród możliwości wyboru znajdują się kursy stacjonarne, kursy hybrydowe, pozwalające również na naukę przez Internet (za pomocą platformy e-learningowej umożliwiającej uczestniczenie w videolekcjach), kursy wyjazdowe, odbywające się zagranicą – w rodzimym kraju danego języka. Firmom zaś dajemy możliwość przeprowadzania kursów w ich siedzibach.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kursów!


więcej


KURSY DWUJĘZYCZNE

Tym, co wyróżnia Centrum Języków Romańskich spośród innych szkół językowych, są kursy dwujęzyczne, które prowadzone są w jednym z języków romańskich lub w języku angielskim. Jesteśmy jedyną szkołą stosującą to unikatowe rozwiązanie. Dzięki temu Nasi Słuchacze nie tylko mogą doskonalić znajomość jednego języka, ale i uczyć się drugiego.
więcej


WARSZTATY FONETYCZNE

Centrum Języków Romańskich prowadzi także innowacyjne Warsztaty Fonetyczne, których celem jest nauczenie od podstaw fonetyki języków romańskich, a w przypadku osób znających już język - jej poprawę. Warsztaty przeprowadzane są w profesjonalnym Laboratorium Językowym wyposażonym w nowoczesny sprzęt elektroniczny, dzięki któremu słuchacz może doskonalić wymowę, odsłuchiwać nagrania własnych wypowiedzi i analizować je. Możliwość odsłuchu własnych wypowiedzi pozwala na wychwytywanie błędów i ich poprawę. W Polsce podobne laboratoria spotkać można tylko na niektórych uczelniach wyższych.
więcej


KURSY DLA STUDENTÓW WYJEŻDŻAJĄCYCH NA WYMIANĘ ZAGRANICZNĄ W RAMACH PROGRAMU "ERASMUS"

Dla wszystkich studentów wyjeżdżających na wymianę zagraniczną w ramach programu "Erasmus" przygotowaliśmy bogatą ofertę kursów przygotowujących do tej przygody życia. Kursy uwzględniają potrzeby leksykalne słuchaczy, związane z kierunkami, jakie będą studiować. Aby dopełnić całość, nie zabraknie również informacji kulturowo-cywilizacyjnych na temat kraju przeznaczenia.
więcej


KURSY SPECJALISTYCZNE

Według danych statystycznych, język francuski jest drugim w kolejności wymaganym przez pracodawców językiem – zaraz po angielskim. W związku z tym wychodzimy naprzeciw potrzebom pracodawców i pracowników, oferując kursy specjalistyczne:

EKONOMIA
  • Francuski w księgowości i finansach 
  • Wszystko o umowach w języku francuskim
  • Francuski język handlowy
  • Korespondencja biznesowa po francusku
  • Komunikacja przez telefon w języku francuskim
  • Sprzedaż w języku francuskim

PRAWO
  • Francuski dla prawników

MEDYCYNA
  • Francuski dla lekarzy i personelu medycznego
więcej


KURSY WYJAZDOWE JĘZYKA FRANCUSKIEGO


Naszym słuchaczom oferujemy również kursy wyjazdowe z języka francuskiego, które poza praktyczną nauką języka pozwolą zapoznać się z żywą kulturą Francji, poznać urokliwe okolice francuskiego miasta Narbonne.
więcej


CERTYFIKATY Z JĘZYKA FRANCUSKIEGO


Centrum Języków Romańskich przygotowuje swych słuchaczy do różnego rodzaju egzaminów poświadczających znajomość języka francuskiego, które są honorowane na terenie całej Unii Europejskiej, w tym do egzaminu TELC. CJR jest licencjonowanym Centrum Egzaminacyjnym TELC, dlatego wszystkie egzaminy TELC przeprowadzane są na miejscu.

Centrum Języków Romańskich przygotowuje również swych słuchaczy do takich egzaminów państwowych z języka francuskiego jak:
  • DELF - Diplôme d'études en langue française
  • DALF - Diplôme approfondi de langue française
więcej


Click here to show the popup
X

Add any HTML content
inside the popup box!