POŁUDNIE FRANCJI


KURSY JEZYKA FRANCUSKIEGO, WŁOSKIEGO, HISZPAŃSKIEGO I PORTUGALSKIEGO – RÓWNIEŻ DWUJĘZYCZNEProponujemy kurs języka francuskiego oraz pozostałych języków romańskich w średniowiecznym klimacie miasta Narbonne. W okolicy czeka na Państwa wiele atrakcji, które na prośbę Słuchaczy mogą zostać włączone do programu wyjazdu; są to między innymi:

Miasteczko, w którym odbywają się zajęcia położone jest blisko morza. Jest to swoista oaza. Znajdziecie tam Państwo właściwie wszystko: góry, morze, piękne plaże, słońce, winnice, gaje oliwne etc.

Kurs języka francuskiego obejmuje 20 godzin zajęć grupowych lub 10 indywidualnych w tygodniu. Lekcje prowadzone są przez Francuzów z doświadczeniem w nauczaniu języka francuskiego jako języka obcego.

Koszt wyjazdu:
1 tydzień700 €
2 tygodnie1225 €
3 tygodnie1500 €
4 tygodnie2000 €
Zajęcia indywidualne40 €/ godz

Terminy kursów

Kursy dostępne są przez cały rok.
Zajęcia zaczynają się zawsze w poniedziałki.


Cena zawiera:
Przelot w dwie strony ( do Barcelony i z powrotem ), dojazd do Roquefort, zakwaterowanie ze śniadaniem, kurs językowy, materiały dydaktyczne, opiekę i organizację wyjazdu , konsultacje i korespondencja ze Szkołą.

Istnieje możliwość: zwiększenia ilości zajęć, zorganizowania dojazdu we własnym zakresie, zorganizowania tylko pobytu.


Uwagi dodatkowe:
Wyżywienie we własnym zakresie (oprócz śniadań). Istnieje możliwość skorzystania z aneksu kuchennego. Liczne festyny, wystawy i dodatkowe spotkania z artystami. W tym miejscu zawsze i wyłącznie posługujecie się Państwo językiem francuskim. Uwaga: z przyczyn niezależnych od organizatora cena może ulec zmianie.Click here to show the popup
X

Add any HTML content
inside the popup box!